مقایسه سه آنتی ویروس ایرانی و مزایا و معایب هر کدام

مقایسه سه آنتی ویروس ایرانی و مزایا و معایب هر کدام

 2005    0

آنتی ویروس شید یکی از آنتی ویروس های پرطرفداردر ایران می باشد این آنتی ویروس با استفاده از تلفیق دو موتور خارجی توانایی شناسایی ویروس های زیادی را...

آنتی ویروس

 

آنتی ویروس بردار


آنتی ویروس بردار در چندین  سال اخیر وارد جامعه آنتی ویروس ها شده است. این آنتی ویروس کاملا ایرانی است و محیط کار جالب وراحتی دارد.


 بردار نسخه امنیت کاملی میباشد و میتواندبا درصد بالایی از امنیت سیستم شما را از شر بد افزار ها و فایل های مخرب درامان نگه دارد.


 آنتی ویروس بردار دارای پشتیبانی قوی می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با پشتیبانی آن تماس گرفته و مشکل را رفع کنید.

 


چرا بهتر است از آنتی ویروس های ایرانی برای امنیت سیستم خود استفاده کنیم؟

 


۱) امروزه بدافزار های موجود بسیار پیشرفته اند و دارای الگوریتم های پیچیده ای هستند وهمچنین بسیار هوشمندانه فعالیت می‌کنند و در برخی موارد برای هدف های خاصی مثل ضربه زدن به یک سازمان یا صنف خاص و یا کشوری خاص طراحی می شوند. در چنین مواقعی این آنتی ویروس های بومی است که می‌تواند به کمک کاربران بیاید و به شناسایی آن بد افزار ها بپردازد. با توجه به اینکه ما هم در کشور ایران زندگی می کنیم پس بهتر است از یک آنتی ویروس ایرانی برای امنیت سیستم های خود استفاده کنیم.

 


۲)مشکل دیگری که آنتی ویروس های خارجی برای ما ایرانی ها دارند این است که  علیرغم اینکه آنتی ویروس های خارجی قابلیت‌های فراوانی دارند و دارای ظاهر گرافیکی قوی هستند ولی با تحریم‌های که علیه ایران انجام می گیرد، ممکن است خدمات این آنتی ویروس هم برای کاربران ایرانی قطع شود و به همین دلیل بهتر است از آنتی ویروس های ایرانی برای سیستم های خود استفاده کرد.

 


 ۳) همچنین آنتی ویروس های ایرانی نسبت به آنتی ویروس های خارجی به دلیل اختلاف ارزش پولی ایران و دیگر کشورها برای ما ایرانی‌ها گران تر خواهد بود.

 


۴) آنتی ویروس های ایرانی برای آنهایی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند بسیار عالی خواهد بودچرا که محیط کار فارسی دارند.

 


مزایای آنتی ویروس بردار:

 


*قابلیت شناسایی ویروس ها و  تروجان های پنهان و نابودی آن ها


*قابلیت حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران


*سرعت بالا در اسکن فایل ها


*دارای محیطی ساده و بروز


* بردار توانایی این را دارد که در هنگام بوت سیستم، ،سیستم را اسکن نماید.


* بردار بصورت آفلاین نیز توانایی آپدیت شدن را دارد.

 

 آنتی ویروس شید

 

 آنتی ویروس شید در هر لحظه گوش به زنگ می باشد، یعنی در هر لحظه آماده است تا رایانه شما را در برابر انواع ویروس هامحافظت کند .

هر موقعی که خطر یا آلودگی در رایانه شما وجود داشته باشد فورا  شما را مطلع می کند، این آلودگی می‌تواند در حافظه فلش، پوشه دانلودها یا درایو سی وحافظه رم یا حتی قبل از بالا آمدن رایانه باشد.

 آنتی ویروس شید این قابلیت را دارد که قبل از اینکه آلودگی بتواند اقدامی بکند آن را شناسایی و مهار کند.

 

 انواع اسکن ضد ویروس شید:

 

۱. اسکن هوشمند:

 این اسکن فقط مکان های خیلی مهم و حیاتی را در یک زمان کوتاه بررسی می کند تا اگر آلودگی وجود داشته باشد پاکسازی کند.

 

 ۲. اسکن کامل:

این اسکن تمام نقاط رایانه را بررسی خواهد کرد تا پاکسازی کند.

 

 ۳. اسکن پیشرفته :

اگر فقط می‌خواهید مکان خاصی را اسکن کنید می‌توانید از این گزینه استفاده کنید.

 

قابلیت جدید ضد ویروس شید :

 

قابلیت ضد سرقت یک قابلیت جدید این ویروس می باشد این قابلیت در واقع پنلی به کاربر ارائه می دهد که موقعیت لپ تاپ را به او نشان دهد این قابلیت بی نیاز از Gps می باشد و با استفاده از wiFiهای اطراف موقعیت مکانی را استخراج می‌کند و به صاحب لپ تاپ نشان می‌دهد .این عدم استفاده از Gps خود یک ابتکار جالب می باشد که مشکل نداشتن Gps بسیار از لپ تاپ ها را حل کرده است .

 

کد فعال سازی ضد ویروس شید :

 

برای داشتن کد فعالسازی یا باید از طریق سایت این کد را خریداری کنید و یا از طریق خرید لوح فشرده. با خرید کد فعالسازی بسته به اینکه کدام کد را خریداری کنید یک الی دو سال برنامه شما فعال خواهد شد.

 

 

آنتی ویروس شید

 

 

 ویژگی های آنتی ویروس شید:

 

 ۱. قدرت بالا در شناسایی ویروس ها به خاطر تلفیق دو موتور ضد ویروس قوی نود ۳۲ و آویرا

 

۲ .کوتاه شدن مدت زمان تولید ویروس و شناسایی این ویروس

 

۳.این ضد ویروس شامل سیستم محافظت از یو اس بی می باشد و از آلودگی به وسیله ای درایوهای فلش جلوگیری می کند.

 

۴. جایگزین مناسب برای محافظت از یواس بی(یواس بی سکیوریتی)

 

۵.بروزرسانی کم حجم و بدون دردسر به صورت خودکار

 

معایب آنتی ویروس شید:

 

 ۱.اسکن ناقص درایورهایی که از طریق پورت usb به سیستم متصل می گردند.

 

۲. برای کسانی که به صورت مداوم از طریق ADSL یا wiMAX به اینترنت متصل می‌شوند مناسب نیست و بیشتر برای کاربرانی مناسب است که به صورت خانگی و DialUp و به دور از اتصال دائم به اینترنت از سیستم خود استفاده می کنند.

 

 

آنتی ویروس پازهر

 


این آنتی ویروس توسط متخصصان ایرانی نوشته شده است و کاملا بومی می باشد .این انتی ویروس دارای دیتابیس قدرتمندی می باشد که توانسته است کاربران را از خود راضی نگه دارد .آنتی ویروس پازهر این قابلیت را دارد که موارد مشکوک و ثبت نشده را نیز شناسایی کند و به صورت منظم به روزرسانی می شود.
پازهر دارای محیط کاربری به زبان فارسی و انگلیسی می باشد که در صورت انتخاب هر یک از زبانها محیط کاملا به آن زبان ترجمه می شود.


ویژگی مهمی که برای رابط کاربری پازهر می توان بیان کرد این است که همه بخش ها و پیام های برنامه را میتوان شخصی سازی کرد .با این ویژگی کاربران قادر خواهند بود که هر عنوان و متن دلخواه مورد نظرشان هست را به بخش های برنامه تخصیص دهند.


در واقع این ویژگی باعث می‌شود که کاربران در رابطه با استفاده از این آنتی ویروس محدودیتی نداشته باشد و با اندک آشنایی با زبان انگلیسی هر فرد می تواند رابط کاربری آنتی ویروس خود را به زبان موردنظر خود ترجمه کند و بتواند از این آنتی ویروس به راحتی به زبان دلخواه خود استفاده کند.

 


قابلیت های آنتی ویروس پازهر


* پازهر در هر لحظه با مداوم فعال ها را اسکن میکند


* این آنتی ویروس برای شناسایی و مقابله با برنامه های مخرب گوناگون دیتابیس بسیار قدرتمندی دارد


* پازهر قابلیت شناسایی فایل های مشکوک و ثبت نشده را نیز دارد


*می تواند حافظه جانبی را که به سیستم متصل می شوند را نیز شناسایی و استفاده کند و از ورود و اجرای خودکار برنامه های مخرب موجود در داخل فلش نیز جلوگیری کند.


*کاملا بومی و فارسی می باشد


* آنتی ویروس پازهر همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی دارد.


*می توان اسکن فایل هایی از ۱ تا ۱۰۰ مگابایت را سفارشی سازی کرد


*فایلهای اضافی و بدون نیاز  را اسکن می کند و *فایلهای زائد را حذف می کند تا فضای ذخیره سازی آزاد شود


*این توانایی را دارد که  فایل های پنهان و فایل هایی را که به صورت عادی دیده نمی شوند را اسکن وعادی سازی کند.


* پازهر از ابزار آزمایشگاه استفاده می کند تا هرچه سریعترفایلهای مشکوک را به توسعه دهندگان آنتی ویروس ارسال کند تا به بررسی بیشتر درباره این موارد پرداخت شود


* این آنتی ویروس می تواند نرم افزار های در حال اجرا را مدیریت کند و با یک فرمان به پردازش چندین   برنامه خاتمه دهد.آنتی ویروس  پازهر را می توان به مدت ۲۰ روز به صورت رایگان استفاده کرد ولی بعد از ۲۰ روز باید با پرداخت هزینه ای اقدام به گرفتن شماره سریال برای خود کنید و اگر به هر دلیلی از خدمات این آنتی ویروس راضی نبودید، پشتیبانی باز هم این امکان را برای شما فراهم کرده است که تا ۷ روز پس از پرداخت هزینه ،به تیم پشتیبانی عدم رضایت خود را اعلام کرده و تا شماره سریال خود را ابطال کرده و هزینه پرداختی خود را دریافت کنید.


ویندوز هایی که  پازهر می تواند روی آنها نصب و اجرا شود عبارتند از:


نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوزهای:


Windows۱۱


Windows ۱۰


Windows ۸.۱ -۸


Windows ۷


Windows Vista


Windows XP


به نقل از:

جهت مشاهده نرم افزار آنتی ویروس تحت شبکه ملی به لینک زیر مراجعه فرمائید

آنتی ویروس تحت شبکه ملینظر خود را با ما درمیان بگذارید: